Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności AKCEPTUJE

Aby oglądać animacje flash na tej stronie potrzebujesz najnowszego Flash player 9.0.

Get Adobe Flash player

Zgłoszenie problemu – oferta LEX
Akceptacja oferty i podpisanie umowy
Kontakt z dłużnikiem
Zawarcie ugody z dłużnikiem
Wizyta u dłużnika
Sprawdzenia w bazach dłużników
Sprawdzenia stanu majątkowego
Skierowanie sprawy do sądu
Uzyskanie nakazu zapłaty (wyroku)
Nadzór nad egzekucją komorniczą
Giełda Wierzytelności
zobacz referencje

InfoMonitor InfoMonitor

#1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1
#1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1

Firma


Centrum Windykacji LEX z siedzibą w Gdańsku jest spółką, która działa na rynku wierzytelności w zakresie świadczenia usług windykacyjnych na terenie całego kraju. Firma zajmuje się windykacją wierzytelności gospodarczych, pochodzących od przedsiębiorców, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, a także roszczeń konsumenckich wynikających z kredytów/pożyczek, mandatów, niewyegzekwowanych szkód ubezpieczeniowych.

Nasza oferta jest skierowana również do banków, instytucji finansowych, firm telekomunikacyjnych, ubezpieczeniowych, firm realizujących masowe płatności.

Misją Centrum Windykacji LEX jest  uzyskanie czołowej pozycji Spółki na rynku usług windykacyjnych w Polsce poprzez dostarczenie kompleksowych rozwiązań w zakresie zarządzania należnościami.

Celem strategicznym jest świadczenie wysokiej jakości usług oraz uzyskiwanie jak największej efektywności w odzyskiwaniu wierzytelności naszych Klientów.

 

Spółka dysponuje doświadczoną kadrą, odpowiednią infrastrukturą teleinformatyczną,  zapewniającą prawną, szybką i skuteczną obsługę wierzytelności. Stosowane przez nas procedury obsługi spełniają wszelkie wymogi przepisów prawa, ochrony danych osobowych oraz zasad etyki branży windykacyjnej. Firma dysponuje odpowiednią technologią teleinformatyczną oraz oprogramowaniem do zarządzania procesami windykacyjnymi. Oprogramowanie zapewnia m.in. generowanie raportów z przebiegu procesu windykacji dla danego Klienta, monitorowanie postępu prac nad danym pakietem zleceń, znormalizowany sposób podejścia do każdego zlecenia.

 

Obsługa windykacyjna obejmuje działania, po upływie wyznaczonego terminu płatności, zmierzające do dobrowolnej spłaty należności poprzez polubowne postępowanie na drodze negocjacji. Nawiązywanie kontaktów z opóźniającymi się w spłatach, odbywa się w drodze windykacji bezpośredniej (windykacja terenowa), telefonicznie, e-mail, SMS oraz listownie poprzez wysyłkę monitów upominawczych i wezwań do zapłaty.

 

Warto nam zaufać!

Najlepsza windykacja Gdynia, Gdańsk, woj. pomorskie.

copyright by Lex Windykacja © » Polityka prywatności